| egen identifikasjon: | V1202613251 |
| Merke: | Mazda |
| Mote modell: | 3 (BK12) Sedan 1.6i 16V (Z627) [77kW] (02-2004/06-2009) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 77 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| 1. opptak: | 2003 / 11 |
| kilometerstand: | 250.281 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | JMZBK12Z24111**** |
| motorkode: | Z627 |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.140 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling