
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | X5 XDRIVE30D 190kW Automaat Pano High Executive |
| brensel: | diesel |
| makt: | 190 kW |
| motorstørrelse: | 2993 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2014 / 5 |
| kilometerstand: | 185.824 KM |
| : | € 8.950 |
| : | € 8.600 |
| : | € 8.600 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 2.045 kg |
| skader: | motorschade Motor gedemonteerd |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
xDrive30d 235pk 6-traps aut Executive 7Pers - nav - camera - leer + stoelverw - 20 inch m-sport - zwarte hemel - trekh
