
| Merke: | Skoda |
| Mote modell: | Octavia RS 1.4TSI iv 110kW Automaat PHEV Business PANO |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 110 kW |
| motorstørrelse: | 1395 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2021 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 22-08-2026 |
| kilometerstand: | 163.939 KM |
| : | € 11.950 inkl. mva |
| : | € 11.950 |
| : | € 9.900 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.607 kg |
| skader: | achterscherm deur-achter venstre side skadet achterklep achterlichten-links achterschade bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
