| egen identifikasjon: | V1202610456 |
| Merke: | Toyota |
| Mote modell: | Yaris Yaris Verso (P2) MPV 1.3 16V (2NZFE) [63kW] (08-1999/10-2002) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 63 kW |
| motorstørrelse: | 1299 CC |
| 1. opptak: | 2000 / 1 |
| kilometerstand: | 265.524 KM |
| : | € 1.495 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | JTDKW22310001**** |
| motorkode: | 2NZFE |
| farge: | beige |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 955 kg |
| skader: | glasbreuk schades rondom=20
|
alternativer
centrale portiervergrendeling