| egen identifikasjon: | V1202613259 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Monterey Monterey (A) Terreinwagen 3.2 V6 24V (6VD1) [130kW] (08-1991/03-1994)= |
| brensel: | bensin |
| makt: | 130 kW |
| motorstørrelse: | 3165 CC |
| 1. opptak: | 1993 / 12 |
| kilometerstand: | 281.999 KM |
| : | € 2.495 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | JACUBS25DP710**** |
| motorkode: | 6VD1 |
| farge: | blauw |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 1.900 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen slechte lak roest=20
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling