
| egen identifikasjon: | V253 |
| Merke: | Mini |
| Mote modell: | Cooper Mini One/Cooper (R50), Hatchback, 2001 / 2007 1.6 16V Cooper |
| brensel: | bensin |
| makt: | 85 kW |
| motorstørrelse: | 160 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2001 / 0 |
| MOT godkjent til og med: | 01-01-1990 |
| kilometerstand: | 155.650 KM |
| Mva. / margin: | Mva. |
| chassisnummer: | WMWRC31050TB***** |
| motorkode: | W10B16A |
| girkassekode: | GS565BH |
| farge: | blauw |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
Dr de Blecourtstraat 98
6541 DL Nijmegen
Nederland