
| egen identifikasjon: | V159 |
| Merke: | Mini |
| Mote modell: | Cooper Mini (R56), Hatchback, 2006 / 2013 1.6 16V Cooper |
| brensel: | bensin |
| makt: | 88 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2009 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 01-01-1990 |
| kilometerstand: | 66.691 KM |
| Mva. / margin: | Mva. |
| chassisnummer: | WMWMF32020TV***** |
| motorkode: | N12B16A |
| girkassekode: | GS655BG |
| farge: | zwart |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 2 |
Dr de Blecourtstraat 98
6541 DL Nijmegen
Nederland