
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 7-serie 740i 240kW Automaat Schuifkantel Executive |
| brensel: | bensin |
| makt: | 240 kW |
| motorstørrelse: | 2979 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2010 / 7 |
| MOT godkjent til og med: | 31-10-2026 |
| kilometerstand: | 274.991 KM |
| : | € 9.450 |
| : | € 8.150 |
| : | € 8.150 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.835 kg |
| skader: | voorruit 2 Velgen |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
730d xDrive 265pk aut + f1 High Exe M-Ed - nap - schuifdak - hud - softclose - 360 cam - harman/kardon - luchtvering
740d xDrive Automaat Navi Camera Elek Dak Leder High Executive
730d/PANO/MEMORY/HEAD-UP/VENTILATIE/4xSTOELVERW./XENON-LED/FULL-ASSIST/TREKHAAK/VOL!
