
| Merke: | Land Rover |
| Mote modell: | Range Rover 3.0SDV6 225kW Hybrid Luchtvering Vogue SE |
| brensel: | diesel |
| makt: | 225 kW |
| motorstørrelse: | 2993 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2015 / 6 |
| kilometerstand: | 243.648 KM |
| : | € 19.950 |
| : | € 16.950 |
| : | € 16.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 2.362 kg |
| skader: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
4.2 V8 Supercharger 428PK! Automaat Schuifkanteldak
Range Rover Sport (LW) Terreinwagen 3.0 SDV6 (306DT(TDV6)) [215kW] (0= 4-2013/12-2016)
3.0 TDV6 AUTOBIOGRAPHY / PANORAMA / MERIDIAN / VOL!
Range Rover IV (LG) Terreinwagen 4.4 SDV8 32V (448DT(DITC)) [250kW] (= 08-2012/09-2021)
