| egen identifikasjon: | V1202613436 |
| Merke: | Mini |
| Mote modell: | Clubman Clubman (R55) Combi 1.6 16V Cooper (N12-B16A) [88kW] (10-2007/12-2013=
) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 88 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| 1. opptak: | 2007 / 12 |
| kilometerstand: | 266.908 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WMWML31060TP0**** |
| motorkode: | N12-B16A |
| farge: | bruin |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 1.120 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. motor loop=
t onregelmatig. tik in de motor.
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling