
| egen identifikasjon: | 6554 |
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Grand-scenic 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise |
| brensel: | bensin |
| makt: | 82 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2006 / 9 (2006 / 9) |
| MOT godkjent til og med: | 23-10-2026 |
| kilometerstand: | 223.321 KM |
| : | € 775 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.420 kg |
| CO2-utslipp: | 177 g/km |
| særegenheter: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Grand Scénic Type: 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise Modelreeks: okt. 2006 - apr. 2009 Technische informatie Koppel: 152 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 12,2 s Topsnelheid: 180 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 449 x 181 x 164 cm Wielbasis: 274 cm Gewichten Laadvermogen: 700 kg GVW: 2.120 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 650 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 7 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5) Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1) Historie Aantal eigenaren: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare voor- en zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
Worker 2.0 D-4D Cool Comfort 2 x schuifdeur airco 107125 km !!!!!!

