| egen identifikasjon: | V1202613285 |
| Merke: | Hyundai |
| Mote modell: | Atos Atos Hatchback 1.1 12V (G4HG) [46kW] (01-1997/12-2008) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 46 kW |
| motorstørrelse: | 1086 CC |
| 1. opptak: | 2007 / 9 |
| kilometerstand: | 142.556 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | MALAB51HP8M16**** |
| motorkode: | G4HG |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 859 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen
|
alternativer
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling