
| Merke: | Skoda |
| Mote modell: | Enyaq 60kWh 132kW Memoryseat Pano Camera iV 60 |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 132 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2022 / 9 |
| MOT godkjent til og med: | 30-09-2026 |
| kilometerstand: | 63.839 KM |
| : | € 15.350 inkl. mva |
| : | € 15.350 |
| : | € 12.700 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.892 kg |
| skader: | bumper koplamp-links motorkap voorschade främre vänstra stänkskärm achterklep achterlichten-rechts achterschade bumper alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen INruil! |
