
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | E-klasse 300 BlueTec Hybrid V6 24V |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 150 kW |
| motorstørrelse: | 2143 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2015 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 09-10-2026 |
| kilometerstand: | 407.981 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.745 kg |
| skader: | Omvormer defect |
| særegenheter: | compleet-kenteken Exportprijs binnen EU € 3.600 |
Ringweg 1a
4307NK Oosterland
Nederland
300e Hybrid 268pk aut + f1 AMG-Line - pano - sfeerverl - memory l+r - front + line + side assist - 16dkm