
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Focus 1.0 EcoBoost 92kW Edition Plus |
| brensel: | bensin |
| makt: | 92 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| 1. opptak: | 2014 / 1 |
| kilometerstand: | 223.081 KM |
| : | € 2.400 |
| : | € 1.950 |
| : | € 1.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.216 kg |
| skader: | auto-is-verrijdbaar MOTOR EEN KEER WARM GELOPEN LOOPT NU ONREGELMATIG EN MOTORLAMPJE BRAND ENGINE WARMED UP ONCE NOW RUNS IRREGULARLY AND ENGINE LIGHT IS ON MOTOR EINMAL WARMGELAUFEN LÄUFT JETZT UNREGELMÄSSIG UND MOTORLEUCHTE LEUCHTET |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
