
| egen identifiering: | 58 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Movano 2.2 CDTi (121kW) L3H2 |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 121 kW |
| motorstorlek: | 2179 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2023 / 0 (2024 / 3) |
| vägmätaravläsning: | 50.179 KM |
| : | € 19.500 |
| : | € 19.500 |
| : | € 16.116 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| kommersiell licens: | Ja |
| kropp: | bestelauto |
| antal dörrar: | 2 |
| vikt: | 2.085 kg |
| särdrag: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Movano Type: 2.2 CDTi (121kW) L3H2 Carrosserievorm: Bestelbus Constructiedatum: 2023-11-22 Technische informatie Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Maten en gewichten Laadvermogen: 1.115 kg GVW: 3.200 kg Afmetingen (LxBxH): 5998 x 2050 x 2522 cm Wielbasis: 4.035 cm Interieur Interieurkleur: grey Aantal zitplaatsen: 3 Milieu Energielabel: A Staat Verrijdbare schade: Ja Aantal sleutels: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal Auto Wessel in sinds jaren een familiebedrijf in De Lutte. Wij spreken Nederland, Duits en Engels. We komen graag met u in contact via telefoon +31 541 555555, e-mail: info@auto-wessel.nl of whattsapp: +31 613915206. |
Dorpstraat 58
7587 AD De Lutte
Nederland
2.3 CDTi Biturbo 16V FWD Bestel Diesel 2.298cc 100kW (136pk) FWD 2014-05/2021-12 M9T702; M9TB7
