| egen identifiering: | 6558 |
| varumärke: | Mitsubishi |
| modell: | Grandis 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 121 kW |
| motorstorlek: | 2378 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2011 / 1 (2011 / 1) |
| MOT godkänd till och med: | 04-05-2026 |
| vägmätaravläsning: | 307.517 KM |
| : | € 2.075 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.668 kg |
| CO2-utsläpp: | 223 g/km |
| särdrag: | Algemene informatie Merk: Mitsubishi Model: Grandis Type: 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG Modelreeks: okt. 2006 - mrt. 2011
Technische informatie Koppel: 217 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 65 liter Acceleratie (0-100): 10,0 s Topsnelheid: 200 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 479 x 180 x 170 cm Wielbasis: 283 cm
Gewichten Laadvermogen: 582 kg GVW: 2.250 kg Max. trekgewicht: 1.600 kg (ongeremd 570 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 7
Milieu Energielabel: F
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 9,4 l/100km (1 op 10,6) Brandstofverbruik in de stad: 12,8 l/100km (1 op 7,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 478 - € 507 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rondom enkele gebruikerssporen
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
alternativ
Krockkuddar
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Kylning och uppvärmning
- airconditioning
- climacontrol
- gescheiden-temperatuurregeling
Komfort (interiör)
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Komfort (exteriör)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Exteriör
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- spiegels-in-carrosseriekleur
Lichtmetalen velgen 17"
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Climate control (L/R gescheiden)
Dakspoiler
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas achter
Hoedenplank/rolhoes
Hoofdsteunen achter
Mistlampen
PDC
stuur en versnellingspook (kunst)leder
Stuur verstelbaar