
| varumärke: | Kia |
| modell: | Niro 1.6GDi 77kW Hybrid DynamicPlusLine |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 77 kW |
| motorstorlek: | 1580 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2024 / 11 |
| MOT godkänd till och med: | 13-11-2028 |
| vägmätaravläsning: | 30.215 KM |
| : | € 14.950 inklusive moms |
| : | € 13.950 |
| : | € 11.600 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.374 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links motorkap radiateur-kapot voorruit voorschade Främre stänkskydd vänster achterschade bumper knieairbag-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
DynamicPlusLine 64.8 kWh LED ACC Apple/Android Navi Camera LRHZ
