| egen identifiering: | V1202613251 |
| varumärke: | Mazda |
| modell: | 3 (BK12) Sedan 1.6i 16V (Z627) [77kW] (02-2004/06-2009) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 77 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| 1: a antagning: | 2003 / 11 |
| vägmätaravläsning: | 250.281 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | JMZBK12Z24111**** |
| motorkod: | Z627 |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.140 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling