| egen identifiering: | V1202613259 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Monterey Monterey (A) Terreinwagen 3.2 V6 24V (6VD1) [130kW] (08-1991/03-1994)= |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 130 kW |
| motorstorlek: | 3165 CC |
| 1: a antagning: | 1993 / 12 |
| vägmätaravläsning: | 281.999 KM |
| : | € 2.495 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | JACUBS25DP710**** |
| motorkod: | 6VD1 |
| Färg: | blauw |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 1.900 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen slechte lak roest=20
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling