
| varumärke: | Toyota |
| modell: | Yaris 1.5Hybrid 67kW Automaat Active |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 67 kW |
| motorstorlek: | 1490 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2023 / 9 |
| MOT godkänd till och med: | 29-09-2027 |
| vägmätaravläsning: | 18.196 KM |
| : | € 8.300 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | groen |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.060 kg |
| skadestånd: | achterscherm deur-achter dorpel vänster sida skadad achterklep achterlichten achterruit achterschade bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar |
| särdrag: | Wok Melding Geen inruil! |
1.0 VVT-i 69pk Comfort 5drs - nap - front + line assist - airco - bleutooth - aux - usb - stuurbediening
Yaris II (P9) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [51kW] (08-2005/12-201= 1)
Yaris II (P9) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [64kW] (08-2005/11-2010= )
