| egen identifiering: | V1202610456 |
| varumärke: | Toyota |
| modell: | Yaris Yaris Verso (P2) MPV 1.3 16V (2NZFE) [63kW] (08-1999/10-2002) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 63 kW |
| motorstorlek: | 1299 CC |
| 1: a antagning: | 2000 / 1 |
| vägmätaravläsning: | 265.524 KM |
| : | € 1.495 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | JTDKW22310001**** |
| motorkod: | 2NZFE |
| Färg: | beige |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 955 kg |
| skadestånd: | glasbreuk schades rondom=20
|
alternativ
centrale portiervergrendeling