| egen identifiering: | V1202613436 |
| varumärke: | Mini |
| modell: | Clubman Clubman (R55) Combi 1.6 16V Cooper (N12-B16A) [88kW] (10-2007/12-2013=
) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 88 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| 1: a antagning: | 2007 / 12 |
| vägmätaravläsning: | 266.908 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WMWML31060TP0**** |
| motorkod: | N12-B16A |
| Färg: | bruin |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 1.120 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. motor loop=
t onregelmatig. tik in de motor.
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling