| egen identifiering: | 6554 |
| varumärke: | Renault |
| modell: | Grand-scenic 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 82 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2006 / 9 (2006 / 9) |
| MOT godkänd till och med: | 23-10-2026 |
| vägmätaravläsning: | 223.321 KM |
| : | € 775 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.420 kg |
| CO2-utsläpp: | 177 g/km |
| särdrag: | Algemene informatie Merk: Renault Model: Grand Scénic Type: 1.6-16V Business Line 7-Persoons Climate Cruise Modelreeks: okt. 2006 - apr. 2009
Technische informatie Koppel: 152 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 12,2 s Topsnelheid: 180 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 449 x 181 x 164 cm Wielbasis: 274 cm
Gewichten Laadvermogen: 700 kg GVW: 2.120 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 650 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 7
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5) Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Historie Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare voor- en zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
alternativ
Krockkuddar
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Kylning och uppvärmning
- airconditioning
- climacontrol
Komfort (interiör)
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Komfort (exteriör)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Exteriör
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Lederen versnellingspook
Lichtsensor
Mistlampen
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel