
| egen identifiering: | V327 |
| varumärke: | Mini |
| modell: | Cooper Mini Open (R57), Cabrio, 2007 / 2015 1.6 16V Cooper |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 90 kW |
| motorstorlek: | 1558 CC |
| 1: a antagning: | 2011 / 7 |
| MOT godkänd till och med: | 01-01-1990 |
| vägmätaravläsning: | 73.250 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WMWZN32030TZ***** |
| motorkod: | N16B16A |
| växellåda kod: | GS6-55BG |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | cabriolet |
| antal dörrar: | 2 |
Dr de Blecourtstraat 98
6541 DL Nijmegen
Nederland