Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 1
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 2
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 3
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 4
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 5
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 6
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 7
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 8
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 9
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 10
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 11
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 12
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 13
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 14
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 15
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 16
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 17
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 18
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 19
Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V picture 20
egen identifiering:V27594
varumärke:Renault
modell:Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V
bränsle:bensin
kraft:66 kW
motorstorlek:898 CC
växellåda typ:handgeschakeld
Antal växlar:5
1: a antagning:2016 / 10
MOT godkänd till och med:21-04-2026
vägmätaravläsning:73.463 KM
MOMS. / marginal:marginal
chassinummer:VF12RD11A564*****
motorkod:H4B408
växellåda kod:JR5062
Färg:beige
kropp:suv-terreinwagen
antal dörrar:4

Vill du ha mer information om det här fordonet? Vänligen kontakta oss via

senast visad

Uttjänta bilar auto Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2016/10

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

1: a antagning: 20162016
bränsle: bensinbensin
vägmätaravläsning: 73.46373.463
Uttjänta bilar auto Ford Fiesta Fiesta 7, Hatchback, 2017 1.5 TDCi 85 2018/12

Ford Fiesta

Fiesta 7, Hatchback, 2017 1.5 TDCi 85

1: a antagning: 20182018
bränsle: dieseldiesel
vägmätaravläsning: 99.63099.630
Uttjänta bilar auto Volkswagen Polo Polo VI (AW1), Hatchback 5-drs, 2017 1.0 TSI 12V 2018/10

Volkswagen Polo

Polo VI (AW1), Hatchback 5-drs, 2017 1.0 TSI 12V

1: a antagning: 20182018
bränsle: bensinbensin
vägmätaravläsning: 80.59280.592

Ford Kuga

Kuga III (DFK), SUV, 2019 2.5 PHEV 16V

1: a antagning: 20232023
bränsle: bensinbensin
vägmätaravläsning: 73.46373.463
Uttjänta bilar auto Peugeot Bipper 1.3 HDi XR Profit + 2015/1

Peugeot Bipper

1.3 HDi XR Profit +

1: a antagning: 20152015
bränsle: bensinbensin
vägmätaravläsning: 73.46373.463
Uttjänta bilar auto Volkswagen Polo Polo VI (AW1), Hatchback 5-drs, 2017 1.0 12V BlueMotion Technology 2019/10

Volkswagen Polo

Polo VI (AW1), Hatchback 5-drs, 2017 1.0 12V BlueMotion Technology

1: a antagning: 20192019
bränsle: bensinbensin
vägmätaravläsning: 83.02683.026
Uttjänta bilar auto BMW 1-serie 1 serie (F20), Hatchback 5-drs, 2011 / 2019 125d 2.0 16V 2013/4

BMW 1‑serie

1 serie (F20), Hatchback 5-drs, 2011 / 2019 125d 2.0 16V

1: a antagning: 20132013
bränsle: dieseldiesel
vägmätaravläsning: 296.134296.134
Uttjänta bilar auto Mercedes Sprinter Sprinter 3,5t (907.6/910.6), Van, 2018 315 CDI 2.0 D FWD 2023/3

Mercedes Sprinter

Sprinter 3,5t (907.6/910.6), Van, 2018 315 CDI 2.0 D FWD

1: a antagning: 20232023
bränsle: dieseldiesel
vägmätaravläsning: 193.537193.537
Uttjänta bilar auto Opel Insignia Insignia, Sedan, 2008 / 2017 2.0 CDTI 16V 130 Ecotec 2009/7

Opel Insignia

Insignia, Sedan, 2008 / 2017 2.0 CDTI 16V 130 Ecotec

1: a antagning: 20092009
bränsle: dieseldiesel
vägmätaravläsning: 73.46373.463
Uttjänta bilar auto Citroën C3 C3 (CB/CC) Hatchback =EB-C3 44 kWh (ZYA) [83kW]  (01-2024/...) 2025/2

Citroën C3

C3 (CB/CC) Hatchback =EB-C3 44 kWh (ZYA) [83kW] (01-2024/...)

1: a antagning: 20252025
bränsle: elektriskelektrisk
vägmätaravläsning: 15.47515.475