
| egen identifiering: | V92 |
| varumärke: | Mini |
| modell: | Cooper Mini (R56), Hatchback, 2006 / 2013 1.4 16V One |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 70 kW |
| motorstorlek: | 1399 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2009 / 9 |
| MOT godkänd till och med: | 01-01-1990 |
| vägmätaravläsning: | 68.522 KM |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| chassinummer: | WMWME32000TM***** |
| motorkod: | N12B14A |
| växellåda kod: | GS655BGTCJ7 |
| Färg: | Zilvergrijs |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 2 |
Dr de Blecourtstraat 98
6541 DL Nijmegen
Nederland