
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Passat 1.5TSI 110kW Camera Elegance |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 110 kW |
| motorstorlek: | 1498 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2020 / 8 |
| MOT godkänd till och med: | 12-08-2026 |
| vägmätaravläsning: | 75.639 KM |
| : | € 16.200 inklusive moms |
| : | € 15.750 |
| : | € 13.000 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.325 kg |
| skadestånd: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
