
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | E-klasse 300 BlueTec Hybrid V6 24V |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 150 kW |
| motorstorlek: | 2143 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2015 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 09-10-2026 |
| vägmätaravläsning: | 407.981 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.745 kg |
| skadestånd: | Omvormer defect |
| särdrag: | compleet-kenteken Exportprijs binnen EU € 3.600 |
Ringweg 1a
4307NK Oosterland
Nederland
300e Hybrid 268pk aut + f1 AMG-Line - pano - sfeerverl - memory l+r - front + line + side assist - 16dkm
220CDI 125kW Automaat Business Class Avantgarde Luchtvering