
| egen identifiering: | 6558 |
| varumärke: | Mitsubishi |
| modell: | Grandis 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 121 kW |
| motorstorlek: | 2378 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2011 / 1 (2011 / 1) |
| MOT godkänd till och med: | 04-05-2026 |
| vägmätaravläsning: | 307.517 KM |
| : | € 2.075 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.668 kg |
| CO2-utsläpp: | 223 g/km |
| särdrag: | Algemene informatie Merk: Mitsubishi Model: Grandis Type: 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG Modelreeks: okt. 2006 - mrt. 2011 Technische informatie Koppel: 217 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 65 liter Acceleratie (0-100): 10,0 s Topsnelheid: 200 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 479 x 180 x 170 cm Wielbasis: 283 cm Gewichten Laadvermogen: 582 kg GVW: 2.250 kg Max. trekgewicht: 1.600 kg (ongeremd 570 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 7 Milieu Energielabel: F Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 9,4 l/100km (1 op 10,6) Brandstofverbruik in de stad: 12,8 l/100km (1 op 7,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 7,4 l/100km (1 op 13,5) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 478 - € 507 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rondom enkele gebruikerssporen Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
2.4-16V InSport Dealeronderhouden Navi Clima Cruise PDC AHK
