
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | 308 1.2PureTech 96kW GT-Line |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 96 kW |
| motorstorlek: | 1199 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2018 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 31-10-2026 |
| vägmätaravläsning: | 192.654 KM |
| : | € 5.400 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.179 kg |
| skadestånd: | achterscherm deur-achter rechterschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
