
| varumärke: | Skoda |
| modell: | Enyaq 80kWh 150kW IV80 Pano |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 150 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2021 / 7 |
| vägmätaravläsning: | 168.033 KM |
| : | € 17.500 inklusive moms |
| : | € 17.500 |
| : | € 14.500 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.990 kg |
| skadestånd: | ELEKTRONISCHE STORING AUTO RIJD EN LAAD ELECTRONIC FAULT CAR DRIVING AND CHARGING |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
