| egen identifiering: | V1202612907 |
| varumärke: | Audi |
| modell: | A6 A6 (C6) Sedan 2.0 T FSI 16V (BPJ) [125kW] (06-2005/03-2011) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 125 kW |
| motorstorlek: | 1984 CC |
| 1: a antagning: | 2008 / 8 |
| vägmätaravläsning: | 319.854 KM |
| : | € 1.495 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WAUZZZ4F18N16**** |
| motorkod: | BPJ |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.595 kg |
| skadestånd: | auto heeft rondom gebruikersschade
|
alternativ
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a