| egen identifiering: | V1202613285 |
| varumärke: | Hyundai |
| modell: | Atos Atos Hatchback 1.1 12V (G4HG) [46kW] (01-1997/12-2008) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 46 kW |
| motorstorlek: | 1086 CC |
| 1: a antagning: | 2007 / 9 |
| vägmätaravläsning: | 142.556 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | MALAB51HP8M16**** |
| motorkod: | G4HG |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 859 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen
|
alternativ
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling