
| varumärke: | Skoda |
| modell: | Enyaq 60kWh 132kW Memoryseat Pano Camera iV 60 |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 132 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2022 / 9 |
| MOT godkänd till och med: | 30-09-2026 |
| vägmätaravläsning: | 63.839 KM |
| : | € 15.350 inklusive moms |
| : | € 15.350 |
| : | € 12.700 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.892 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links motorkap voorschade Främre stänkskydd vänster achterklep achterlichten-rechts achterschade bumper alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen INruil! |
