
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | Cla-klasse 200D 100kW Automaat Business Solution AMG |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 100 kW |
| motorstorlek: | 2143 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2018 / 9 |
| MOT godkänd till och med: | 04-07-2026 |
| vägmätaravläsning: | 183.956 KM |
| : | € 10.650 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.425 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts voorschade deur-achter höger ytterdörr rechterschade voorscherm bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| särdrag: | Wok Melding Geen Inruil! |
