Vaurioauto passenger cars Peugeot 3008

Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008 GT 2025/10
vientihinta
€ 10.500

Peugeot 3008

GT

€ 12.705
Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 1.6671.667
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008 1.6 VTi Blue Lease 2012/4
vientihinta
€ 1.750

Peugeot 3008

1.6 VTi Blue Lease

€ 2.200
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 144.803144.803
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008 1.6 THP Première 2009/7

Peugeot 3008

1.6 THP Première

€ 2.150
Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 168.318168.318
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008 1.6 VTi Clima Pano Première 2009/9

Peugeot 3008

1.6 VTi Clima Pano Première

€ 1.100
Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 232.307232.307
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008  2021/11
vientihinta
€ 4.350

Peugeot 3008

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 156.029156.029
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008 ALLURE 2020/8
vientihinta
€ 9.350

Peugeot 3008

ALLURE

€ 9.350
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 69.62969.629
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008  2009/1

Peugeot 3008

Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 130.174130.174
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008 1.2PureTech 96kW Automaat Lease Premium 2021/4
vientihinta
€ 9.000

Peugeot 3008

1.2PureTech 96kW Automaat Lease Premium

€ 12.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 115.000115.000
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008 1.2 PureTech Active Pack Business 2022/4

Peugeot 3008

1.2 PureTech Active Pack Business

€ 12.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 80.17180.171
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008  2024/5
vientihinta
€ 18.500

Peugeot 3008

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 42.23742.237
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008 1.6 THP Allure Panoramadak Navi Clima 2012/11
vientihinta
€ 750

Peugeot 3008

1.6 THP Allure Panoramadak Navi Clima

€ 1.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 184.171184.171
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 3008 3008 I (0U/HU) MPV 1.6 VTI 16V (EP6C(5FS)) [88kW] 2011/10

Peugeot 3008

3008 I (0U/HU) MPV 1.6 VTI 16V (EP6C(5FS)) [88kW]

€ 900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 261.387261.387

Peugeot Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Peugeot auton avulla voit ostaa Peugeot edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Peugeot vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Peugeot purkamassa autoja ja käytettyjä Peugeot osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Peugeot purettuja autoja ja käytettyjä Peugeot osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Opel Astra  2023/3
vientihinta
€ 3.800

Opel Astra

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 79.30679.306
Vaurioauto  passenger cars Opel Vivaro LONG  1.6 CDTI 2017/2

Opel Vivaro

LONG 1.6 CDTI

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 268.508268.508
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 206+ 1.4 2012/1

Peugeot 206+

1.4

Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
Vaurioauto  passenger cars Opel Agila  2013/9
vientihinta
€ 700

Opel Agila

€ 700
Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 274.998274.998
Vaurioauto  passenger cars Opel Corsa-E 1.0 turbo edition 2015/3
vientihinta
€ 2.950

Opel Corsa‑E

1.0 turbo edition

€ 3.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 220.117220.117
Vaurioauto  passenger cars Opel Vectra 1.8-16V Executive 2007/1
Uusi

Opel Vectra

1.8-16V Executive

€ 850
Ensimmäinen rekisteröinti: 20072007
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 147.162147.162
Vaurioauto  passenger cars Renault Koleos 2.0 DCI 150 2015/3

Renault Koleos

2.0 DCI 150

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 162.586162.586
Vaurioauto  passenger cars Renault Kangoo Kangoo 3 Van 2021/10

Renault Kangoo

Kangoo 3 Van

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: hcnghcng
Vaurioauto  passenger cars Opel Corsa 1.2 Edition 2021/6

Opel Corsa

1.2 Edition

€ 4.350
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 63.79963.799