
| Merke: | Mini |
| Mote modell: | Countryman COOPER SE 1.5 100kW Automaat Pano ALL4 |
| brensel: | bensin |
| makt: | 100 kW |
| motorstørrelse: | 1499 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2019 / 11 |
| MOT godkjent til og med: | 15-08-2027 |
| kilometerstand: | 70.947 KM |
| : | € 10.350 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.675 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade voorscherm dakairbag-stuk passagierairbag-stuk auto-is-verrijdbaar |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen INruil! |
COOPER HYBRIDE PLUG IN SE 4AWD AUTOMAAT NAVI CLIMA LEER LED PDC B.J 2019
