
| Merke: | Tesla |
| Mote modell: | Model 3 60kWh 208kW RWD |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 208 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2025 / 12 |
| MOT godkjent til og med: | 04-12-2029 |
| kilometerstand: | 9.271 KM |
| : | € 24.950 inkl. mva |
| : | € 24.950 |
| : | € 20.650 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.736 kg |
| skader: | deur-achter deur-voor dorpel främre vänstra stänkskärm venstre side skadet voorraam dakairbag-stuk stoelairbag-links-stuk auto-is-verrijdbaar Gordels |
| særegenheter: | Wok Melding Geen Inruil! |
Premium Long Range AWD 78 kWh Leder ACC Ventilatie Camera
Premium Long Range AWD 78 kWh Pano LED ACC Ventilatie Leder
