| egen identifikasjon: | 31943 |
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Polo 1.2-12V Optive Airco |
| brensel: | bensin |
| makt: | 47 kW |
| motorstørrelse: | 1198 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2006 / 3 |
| kilometerstand: | 285.363 KM |
| : | € 1.150 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 991 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen inruil auto rondom lichte gebruikerssporen
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
achterbank in delen neerklapbaar
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
getint warmtewerend glas
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
voorstoelen in hoogte verstelbaar
zij airbag(s) voor