
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Crafter 2.0TDI 130kW Automaat L3H3 Camera 75 EDITION |
| brensel: | diesel |
| makt: | 130 kW |
| motorstørrelse: | 1968 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2024 / 1 |
| MOT godkjent til og med: | 30-01-2027 |
| kilometerstand: | 62.984 KM |
| : | € 19.800 eksklusiv mva |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | zwart |
| kropp: | bestelauto |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 2.052 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade achterscherm rechterschade achterklep achterlichten-rechts achterschade bumper alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| særegenheter: | Wok Melding Geen INruil! |
