Avarii autoturisme Land Rover Discovery

Avarii autoturisme Land Rover Discovery SPORT SE 2023/8
preț export
€ 17.950

Land Rover Discovery

SPORT SE

€ 21.720
an de fabricație: 20232023
combustibil: hibrid benzinăhibrid benzină
kilometraj: 43.36743.367
Avarii autoturisme Land Rover Discovery SPORT 2017/5
preț export
€ 9.000

Land Rover Discovery

SPORT

€ 9.000
an de fabricație: 20172017
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 93.42793.427
Avarii autoturisme Land Rover Discovery 3.0 SDV6 Landmark 2016/6
preț export
€ 12.500

Land Rover Discovery

3.0 SDV6 Landmark

€ 15.000
an de fabricație: 20162016
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 167.279167.279
Avarii autoturisme Land Rover Discovery 2.7 TDV6 7 PLACES 2007/1
preț export
€ 3.900

Land Rover Discovery

2.7 TDV6 7 PLACES

€ 3.900
an de fabricație: 20072007
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 372.000372.000

Land Rover Avarii autoturisme

Veți găsi întotdeauna sute de mașini diferite Land Rover avariate pe platforma Schadeautos.nl. O mașină deteriorată Land Rover vă permite să cumpărați un Land Rover la un preț redus. După un proiect de recondiționare sau înlocuirea pieselor, puteți revizui mașina pentru a putea reveni pe drum.

  • Stoc mare de Land Rover mașini deteriorate
  • Prețuri atractive
  • Ofertă zilnică nouă
  • Dealerii auto deteriorați recunoscuți prin VbV

Schadeautodealers

Dealerii noștri de daune sunt afiliați Asociației Comercianților de Vehicule Daune (VSV) și fundația VbV (Vehicle Crime Insurance Agency) își cumpără vehiculele deteriorate direct de la asigurători. Cumpărați întotdeauna o mașină deteriorată Land Rover în mod responsabil și sigur. Cu diversele Land Rover mașini deteriorate, veți găsi întotdeauna o serie de imagini clare pe pagină. Acest lucru vă permite să evaluați rapid și în mod adecvat statutul Land Rover în cauză. Pentru o inspecție mai atentă sau pentru a cumpăra specimenul dorit, vă rugăm să contactați distribuitorul auto deteriorat folosind datele de contact de pe pagină.

Land Rover dezmembrarea mașinilor și piese Land Rover folosite

O mașină deteriorată trebuie, desigur, reparată înainte de a fi permisă din nou pe drumul public. Din acest motiv, pe Schadeautos.nl veți găsi, de asemenea, o gamă largă de Land Rover dezmembrări de mașini și Land Rover piese. Vă oferim soluția totală pentru a vă pregăti mașina deteriorată Land Rover pentru utilizare.

Contact

Aveți întrebări despre o mașină deteriorată Land Rover? Vă rugăm să contactați vânzătorul. De asemenea, veți găsi datele de contact ale dealerului pe pagina mașinii care vă interesează. Sunteți vânzător sau aveți întrebări despre platforma noastră? Apoi aruncați o privire la pagina cu întrebări frecvente sau puneți-vă întrebarea prin contact@schadeautos.nl. Ne place să vă ajutăm!

Vreau să ofer sortiment

ultima vizualizare

Avarii autoturisme Opel Combo 1.5D 2023/3
preț export
€ 8.950

Opel Combo

1.5D

€ 8.950
an de fabricație: 20232023
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 4.1774.177
Avarii autoturisme BTC Discovery RIVA 2015/11

BTC Discovery

RIVA

€ 195
an de fabricație: 20152015
Avarii autoturisme Suzuki Ignis 1.3 2005/7

Suzuki Ignis

1.3

€ 550
an de fabricație: 20052005
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 270.000270.000
Avarii autoturisme Ford Kuga Active X 2024/7

Ford Kuga

Active X

an de fabricație: 20242024
combustibil: hibridhibrid
Avarii autoturisme Volkswagen Bora  1999/2

Volkswagen Bora

an de fabricație: 19991999
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 388.566388.566
Avarii autoturisme Peugeot e-2008 EV Active Pack 50 kWh 2023/3
preț export
€ 5.975

Peugeot e‑2008

EV Active Pack 50 kWh

€ 7.200
an de fabricație: 20232023
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 89.07589.075
Avarii autoturisme Dacia Sandero STEPWAY

Dacia Sandero

STEPWAY

€ 2.200
an de fabricație:
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 165.000165.000
Avarii autoturisme Opel Vivaro  2024/9
preț export
€ 11.500

Opel Vivaro

an de fabricație: 20242024
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 38.62038.620
Avarii autoturisme Ford Kuga Active 2024/7

Ford Kuga

Active

an de fabricație: 20242024
combustibil: hibridhibrid
Avarii autoturisme Ford Kuga AWD Titanium 2024/7

Ford Kuga

AWD Titanium

an de fabricație: 20242024
combustibil: hibridhibrid