Avarii autoturisme Volkswagen Up!

Avarii autoturisme Volkswagen Up! 1.0 high up! 2012/4

Volkswagen Up!

1.0 high up!

€ 2.750
an de fabricație: 20122012
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 165.952165.952
Avarii autoturisme Volkswagen Up! 1.0 move up! BlueMotion 2016/2
preț export
€ 2.275

Volkswagen Up!

1.0 move up! BlueMotion

€ 2.950
an de fabricație: 20162016
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 193.804193.804
Avarii autoturisme Volkswagen Up! 1.0 EASY UP 2013/10

Volkswagen Up!

1.0 EASY UP

€ 2.250
an de fabricație: 20132013
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 164.000164.000
Avarii autoturisme Volkswagen Up! cross up  1.0i  75pk 5drs airco 2014/1

Volkswagen Up!

cross up 1.0i 75pk 5drs airco

€ 4.800
an de fabricație: 20142014
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 120.253120.253
Avarii autoturisme Volkswagen Up! 1.0 move up! 2012/5

Volkswagen Up!

1.0 move up!

€ 1.300
an de fabricație: 20122012
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 269.881269.881
Avarii autoturisme Volkswagen Up! 1.0 easy up! BlueMotion 2013/7

Volkswagen Up!

1.0 easy up! BlueMotion

€ 1.600
an de fabricație: 20132013
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 254.419254.419
Avarii autoturisme Volkswagen Up! 1.0 Ecofuel Move Up! 2017/8

Volkswagen Up!

1.0 Ecofuel Move Up!

€ 3.450
an de fabricație: 20172017
combustibil: benzine-CNGbenzine-CNG
kilometraj: 142.513142.513
Avarii autoturisme Volkswagen Up! 1.0 Take Up 2012/8

Volkswagen Up!

1.0 Take Up

€ 1.199
an de fabricație: 20122012
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 162.000162.000
Avarii autoturisme Volkswagen Up! 1.0 2023/1

Volkswagen Up!

1.0

€ 8.500
an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 27.94527.945
Avarii autoturisme Volkswagen Up! 1.0 High Up! BlueMotion Airco Cruise 2013/3

Volkswagen Up!

1.0 High Up! BlueMotion Airco Cruise

€ 1.375
an de fabricație: 20132013
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 230.918230.918
Avarii autoturisme Volkswagen Up!  2013/1

Volkswagen Up!

€ 950
an de fabricație: 20132013
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 201.616201.616
Avarii autoturisme Volkswagen Up! 1.0 BlueMotion Airco 2016/4

Volkswagen Up!

1.0 BlueMotion Airco

€ 1.750
an de fabricație: 20162016
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 175.000175.000

Volkswagen Avarii autoturisme

Veți găsi întotdeauna sute de mașini diferite Volkswagen avariate pe platforma Schadeautos.nl. O mașină deteriorată Volkswagen vă permite să cumpărați un Volkswagen la un preț redus. După un proiect de recondiționare sau înlocuirea pieselor, puteți revizui mașina pentru a putea reveni pe drum.

  • Stoc mare de Volkswagen mașini deteriorate
  • Prețuri atractive
  • Ofertă zilnică nouă
  • Dealerii auto deteriorați recunoscuți prin VbV

Schadeautodealers

Dealerii noștri de daune sunt afiliați Asociației Comercianților de Vehicule Daune (VSV) și fundația VbV (Vehicle Crime Insurance Agency) își cumpără vehiculele deteriorate direct de la asigurători. Cumpărați întotdeauna o mașină deteriorată Volkswagen în mod responsabil și sigur. Cu diversele Volkswagen mașini deteriorate, veți găsi întotdeauna o serie de imagini clare pe pagină. Acest lucru vă permite să evaluați rapid și în mod adecvat statutul Volkswagen în cauză. Pentru o inspecție mai atentă sau pentru a cumpăra specimenul dorit, vă rugăm să contactați distribuitorul auto deteriorat folosind datele de contact de pe pagină.

Volkswagen dezmembrarea mașinilor și piese Volkswagen folosite

O mașină deteriorată trebuie, desigur, reparată înainte de a fi permisă din nou pe drumul public. Din acest motiv, pe Schadeautos.nl veți găsi, de asemenea, o gamă largă de Volkswagen dezmembrări de mașini și Volkswagen piese. Vă oferim soluția totală pentru a vă pregăti mașina deteriorată Volkswagen pentru utilizare.

Contact

Aveți întrebări despre o mașină deteriorată Volkswagen? Vă rugăm să contactați vânzătorul. De asemenea, veți găsi datele de contact ale dealerului pe pagina mașinii care vă interesează. Sunteți vânzător sau aveți întrebări despre platforma noastră? Apoi aruncați o privire la pagina cu întrebări frecvente sau puneți-vă întrebarea prin contact@schadeautos.nl. Ne place să vă ajutăm!

Vreau să ofer sortiment

ultima vizualizare

Avarii autoturisme Renault Clio 1.0 TCe Evolution 2023/5
preț export
€ 5.400

Renault Clio

1.0 TCe Evolution

€ 8.250
an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 109.878109.878
Avarii autoturisme Ford Transit 1.5 EcoBlue L1 101pk 2023/10
preț export
€ 7.600

Ford Transit

1.5 EcoBlue L1 101pk

€ 7.600
an de fabricație: 20232023
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 73.72573.725
Avarii autoturisme Mercedes Cla-klasse Shooting Brake 180 AMG Night Edition Plus 2016/11
nou

Mercedes Cla‑klasse

Shooting Brake 180 AMG Night Edition Plus

€ 7.250
an de fabricație: 20162016
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 233.626233.626
Avarii autoturisme Ford Transit Custom 290 2.0 TDCI L2H1 Trend Koelwagen 2016/12
preț export
€ 4.350

Ford Transit

Custom 290 2.0 TDCI L2H1 Trend Koelwagen

€ 4.350
an de fabricație: 20162016
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 316.434316.434
Avarii autoturisme Fiat 500 1.0 Twinair Pop 2017/6
nou

Fiat 500

1.0 Twinair Pop

€ 3.750
an de fabricație: 20172017
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 64.91964.919
Avarii autoturisme Dacia Duster III Hybrid 140 Extreme 2024/12
preț export
€ 13.500

Dacia Duster

III Hybrid 140 Extreme

€ 16.335
an de fabricație: 20242024
combustibil: hibrid benzinăhibrid benzină
kilometraj: 49.22049.220
Avarii autoturisme Hyundai I-10 1.0 Comfort 2019/1

Hyundai I‑10

1.0 Comfort

an de fabricație: 20192019
combustibil: benzinăbenzină
Avarii autoturisme Peugeot 108 1.0 e-VTi Allure TOP! Open dak Cruise Airco Bluetooth LMV 2017/12

Peugeot 108

1.0 e-VTi Allure TOP! Open dak Cruise Airco Bluetooth LMV

€ 4.450
an de fabricație: 20172017
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 71.83271.832
Avarii autoturisme Volkswagen Tiguan 1.4 tsi  150pk  automaat 2016/11
preț export
€ 6.450

Volkswagen Tiguan

1.4 tsi 150pk automaat

€ 7.150
an de fabricație: 20162016
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 195.197195.197
Avarii autoturisme Volkswagen Crafter 2.0TDI 130kW KRAAN / ZWAAR / DUBBELLUCHT 2018/6

Volkswagen Crafter

2.0TDI 130kW KRAAN / ZWAAR / DUBBELLUCHT

€ 11.950
an de fabricație: 20182018
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 180.351180.351