Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq

Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80X 2021/11
nou

Skoda Enyaq

Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80X

an de fabricație: 20212021
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 119.386119.386
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq  2021/6

Skoda Enyaq

an de fabricație: 20212021
combustibil: parte electricăparte electrică
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80 2022/5

Skoda Enyaq

Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80

an de fabricație: 20222022
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 122.148122.148
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80 2022/4

Skoda Enyaq

Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80

an de fabricație: 20222022
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 133.761133.761
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80 2021/5

Skoda Enyaq

Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80

an de fabricație: 20212021
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 77.01777.017
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Enyaq iV Coupe (NYAB), SUV, 2021 60 2024/5

Skoda Enyaq

Enyaq iV Coupe (NYAB), SUV, 2021 60

an de fabricație: 20242024
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 63.09363.093
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80 2023/7

Skoda Enyaq

Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80

an de fabricație: 20232023
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 34.89934.899

Skoda Enyaq

Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 60

an de fabricație: 20242024
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 19.87519.875
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80 2021/12

Skoda Enyaq

Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80

an de fabricație: 20212021
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 107.666107.666
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80 2021/4

Skoda Enyaq

Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 80

an de fabricație: 20212021
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 110.001110.001
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 60 2023/5

Skoda Enyaq

Enyaq iV (NYAC), SUV, 2021 60

an de fabricație: 20232023
combustibil: parte electricăparte electrică
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Enyaq iV SUV 60 (EBJC) [132kW]  (10-2020/...) 2021/5

Skoda Enyaq

Enyaq iV SUV 60 (EBJC) [132kW] (10-2020/...)

an de fabricație: 20212021
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 170.443170.443

Skoda Dezmembrări autoturisme

Veți găsi întotdeauna sute de mașini diferite Skoda avariate pe platforma Schadeautos.nl. O mașină deteriorată Skoda vă permite să cumpărați un Skoda la un preț redus. După un proiect de recondiționare sau înlocuirea pieselor, puteți revizui mașina pentru a putea reveni pe drum.

  • Stoc mare de Skoda mașini deteriorate
  • Prețuri atractive
  • Ofertă zilnică nouă
  • Dealerii auto deteriorați recunoscuți prin VbV

Schadeautodealers

Dealerii noștri de daune sunt afiliați Asociației Comercianților de Vehicule Daune (VSV) și fundația VbV (Vehicle Crime Insurance Agency) își cumpără vehiculele deteriorate direct de la asigurători. Cumpărați întotdeauna o mașină deteriorată Skoda în mod responsabil și sigur. Cu diversele Skoda mașini deteriorate, veți găsi întotdeauna o serie de imagini clare pe pagină. Acest lucru vă permite să evaluați rapid și în mod adecvat statutul Skoda în cauză. Pentru o inspecție mai atentă sau pentru a cumpăra specimenul dorit, vă rugăm să contactați distribuitorul auto deteriorat folosind datele de contact de pe pagină.

Skoda dezmembrarea mașinilor și piese Skoda folosite

O mașină deteriorată trebuie, desigur, reparată înainte de a fi permisă din nou pe drumul public. Din acest motiv, pe Schadeautos.nl veți găsi, de asemenea, o gamă largă de Skoda dezmembrări de mașini și Skoda piese. Vă oferim soluția totală pentru a vă pregăti mașina deteriorată Skoda pentru utilizare.

Skoda piese de la dealerii noștri afiliați

Prin Schadeautos.nl puteți cumpăra mașini deteriorate, mașini dezmembrate, mașini second-hand și piese auto într-un mod rapid, simplu și sigur. Deoarece facem afaceri doar cu companii de încredere, sunteți întotdeauna asigurați de o bună calitate și de un serviciu bun.

Skoda mașini deteriorate și demontarea mașinilor

În plus față de piesele Skoda, veți găsi diverse Skoda dezmembrând mașini prin intermediul platformei Schadeautos.nl și Skoda mașini avariate. În acest fel oferim soluția totală pentru cei care caută produse accesibile și de calitate de la Skoda. Toți furnizorii pe care îi găsiți prin Schadeautos.nl sunt afiliați Asociației Comerțului de Asigurări a Vehiculelor (VSV) și fundației VbV (Vehicle Crime Insurance Agency). Vehiculele provin direct de la asigurători. Așadar, sunteți întotdeauna sigur de o achiziție responsabilă și sigură.

Contact

Aveți întrebări despre o mașină deteriorată Skoda? Vă rugăm să contactați vânzătorul. De asemenea, veți găsi datele de contact ale dealerului pe pagina mașinii care vă interesează. Sunteți vânzător sau aveți întrebări despre platforma noastră? Apoi aruncați o privire la pagina cu întrebări frecvente sau puneți-vă întrebarea prin contact@schadeautos.nl. Ne place să vă ajutăm!

Vreau să ofer sortiment

ultima vizualizare

Dezmembrări autoturisme BMW 7-serie  2019/9

BMW 7‑serie

€ 25.900
an de fabricație: 20192019
combustibil: hibridhibrid
kilometraj: 115.000115.000
Dezmembrări autoturisme Dacia Spring Spring, Hatchback, 2020 65 2024/12

Dacia Spring

Spring, Hatchback, 2020 65

an de fabricație: 20242024
combustibil: parte electricăparte electrică
Dezmembrări autoturisme Skoda Octavia  2023/5

Skoda Octavia

an de fabricație: 20232023
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 85.99485.994
Dezmembrări autoturisme Skoda Kamiq  2023/3

Skoda Kamiq

an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 65.54265.542
Dezmembrări autoturisme Renault Captur II TECHNO 2023/6
preț export
€ 9.000

Renault Captur

II TECHNO

€ 10.890
an de fabricație: 20232023
combustibil: hibrid benzinăhibrid benzină
kilometraj: 92.16592.165
Dezmembrări autoturisme Saab 9-3 Cabrio 1.8t Vector 2004/2

Saab 9‑3

Cabrio 1.8t Vector

€ 1.650
an de fabricație: 20042004
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 265.952265.952
Dezmembrări autoturisme Cupra Leon Cupra LEON VZ 2022/11
preț export
€ 13.129

Cupra Leon

Cupra LEON VZ

€ 15.500
an de fabricație: 20222022
combustibil: hibrid benzinăhibrid benzină
kilometraj: 90.90190.901
Dezmembrări autoturisme Renault Master L3H2 2019/8
noupreț export
€ 7.400

Renault Master

L3H2

€ 8.806
an de fabricație: 20192019
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 177.372177.372
Dezmembrări autoturisme Fiat Tipo 1.4 16V 2018/3

Fiat Tipo

1.4 16V

an de fabricație: 20182018
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 93.54693.546
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq Summersale 2026
nou

Skoda Enyaq

Summersale 2026

an de fabricație: