| egen identifiering: | V1202610617 |
| varumärke: | Hyundai |
| modell: | Ix20 iX20 (JC) SUV 1.6i 16V (G4FC-G) [92kW] (11-2010/07-2019) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 92 kW |
| motorstorlek: | 1591 CC |
| 1: a antagning: | 2012 / 3 |
| vägmätaravläsning: | 163.402 KM |
| : | € 2.995 |
| : | € 2.995  |
| : | € 2.695  |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | TMAPU81DACJ05**** |
| motorkod: | G4FC-G |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.155 kg |
| skadestånd: | front schade start en loopt goed.
|
alternativ
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak